Trénink pro pevné nohy a břicho [Trénink týdne č. 8]

Která žena by nechtěla mít krásné ploché břicho a štíhlé vypracované nohy? Ano, tento trénink je zaměřen právě tímto směrem. Ale neznamená to, že je trénink určený jen ženám. Cviky jsou svojí náročností rozhodně vhodné i pro muže!

V tomto tréninku zapojíme nejen břišní svaly a nohy, ale i ostatní části těla. Díky tomu spálíme větší množství energie, než kdybychom cvičili samostatné izolované cviky na zmíněné svalové partie.

Dnes nás čekají jen dva cviky, zato ale originální a pořádně výživné! Prvním cvikem je kombinace výpadu a dřepu s výskokem. Druhým cvikem je vytáčení nohy ve vzporu. Jestli tyto cviky neznáš, pak je nejvyšší čas do nich pustit!

Ale jako vždycky – nezapomeň na pořádné rozcvičení, zahřátí a protažení!

Cviky pojedeme po 30 vteřinách, mezi nimi si dáme 15 vteřin pauzu a celé si to zopakujeme třikrát.

Nestačilo Ti to? Dej si to celé ještě jednou… nebo raději zapoj další svalové partie!

VIDEO: TRÉNINK PRO PEVNÉ NOHY A BŘICHO

Šokujme svalstvo

Zařazování neobvyklých cviků, na které ještě tělo není zvyklé, je velmi efektivní pro přeměnu postavy a přináší rychlý pokrok. Jestliže ale naopak ustrneme u stejného tréninku, naše svaly si brzy na zátěž zvyknou a trénink nepřináší žádný impuls k dalšímu rozvoji. Proto musíme tělu dopřávat změny!

Pro komplexní dlouhodobý tréninkový program se sadou nových cviků každý týden se přihlas do Výzvy 21 dní + 9 týdnů pokračování a změň svou figuru jednou pro vždy!

About The Author

Tomáš Jehlička

Tomáš Jehlička je fitness trenér a autor online fitness programu Výzva 21 dní a portálů Cvičení doma a Trenér online. Tomáš je zakladatelem společnost GORILLA fitness, která vyvíjí vlastní řadu doplňků výživy a stejnojmenného eshopu. Díky jeho jedinečnému přístupu zaměřenému na efektivní metody přeměny postavy a motivaci změnilo svůj životní styl desítky tisíc lidí.

Napište mi co si myslíte :)

2 Comments

 • Patrik. P.

  Reply Reply 1.12.2015

  Nenápadné dve cviky, myslel som si aká to bude pohoda. Ukázalo sa ale, že je to poriadne tvrdí tréning, ktorý sa vyrovná záťažou ostatným tréningom.

  Som veľmi spokojný, ďakujem za tvoju ochotu pomôcť tým, ktorí chcú cvičiť.

 • Mira Hájek

  Reply Reply 2.12.2015

  Tomáši,bezva cviky.Mám jeden dotaz,po jaké době a co si můžu dát po těchto super trénincích.To samé mne zajímá co po odcvičení tabaty.
  Díky za bezva tréniky.

Leave A Response

* Denotes Required Field