NEZMĚNÍ SE JEN VZHLED. JSEM ODPOČATÁ, VYROVNANÁ, PROSTĚ V POHODĚ.

Po druhém dítěti začala Lenka přibírat. Trpělivost jí došla v momentě, kdy jí u štědrovečerního stolu praskly kalhoty. Podle svých slov si uvědomila, že i když má svoji vlastní farmu, v žádném případě nemusí vypadat jako selka. Dnes je závislá na cvičení a jednoduše šťastná. Jede Výzvu!

LENKO, MŮŽETE SE NÁM PŘEDSTAVIT?

13036590_1103436766365157_1209346283_o (1)

Jmenuji se Lenka Jandásková, je mi 37 let a pomáhám manželovi při práci na farmě. Mám dvě děti. 14 letou dceru Kateřinu a syna 3 letého Miroslava. Moje koníčky jsou moje rodina, pejsci a nyní hlavně péče o sebe samu, to znamená hlavně zdravá strava a cvičení.

JAKÉ BYLY DŮVODY PRO VÁŠ VSTUP DO VÝZVY 21 DNÍ A S JAKÝMI CÍLI JSTE DO PROGRAMU VSTOUPILA?

Když jsem po 10 letech znovu otěhotněla, tak jsem si řekla, že to nemůžu nechat zajít tak daleko jako v prvním těhotenství a budu na sebe dávat pozor, abych tolik nepřibrala. Nevím, jestli v tom hrála roli genetika, hormony, nebo moje lenost, ale opět jsem přibrala 30 kg. Ručička na osobní váze ukazovala něco málo přes 90 kg. Porodila jsem ale krásné zdravé miminko. Váhu jsem přestala řešit a užívala jsem si mateřskou dovolenou.

12064483_983284578380377_978591195_nLoni v létě jsme jeli na dovolenou k moři. Moje dcera nás tam vyfotila. Když jsem se viděla na fotce v plavkách, tak jsem tomu sama nevěřila. Vůbec jsem si nepřipadala tak tlustá. Na Vánoce přímo u štědrovečerního rozdávání dárků se mi zip na kalhotách rozletěl všemi směry. To jsem se už opravdu naštvala.

Když jsem brouzdala na internetu, narazila jsem na Tomáše Jehličku a jeho program Výzva 21 dní a řekla si, že to zkusím.

JAK DLOUHO CVIČÍTE S PROGRAMEM VÝZVA 21 DNÍ A JAKÉ JSOU VAŠE DOSAVADNÍ VÝSLEDKY?

S Výzvou jsem začala začátkem února 2016. Moje váha ukazovala 72 kg a můžu říct, že do té doby jsem vůbec necvičila. Bolely mně záda, ráno jsem dlouho vylézala z postele, protože jsem byla unavená. Byla jsem podrážděná a po zhlédnutí fotek z dovolené i maximálně naštvaná sama na sebe, že jsem to nechala zajít tak daleko a že s tím vlastně nic nedělám.

Cvičení mě hned chytlo a už po prvním týdnu jsem na něm začala být závislá. Každý den jsem se těšila a vlastě pořád těším, jak si otevřu nový mail, co nového se v něm dozvím a co budu ten den cvičit.

Po 21 dnech nastalo měření a vážení. Z vážení jsem radost neměla, váha neukazovala žádný rozdíl, ale centimetry šly dolů opravdu rychle. V pase jsem měla dole 5 cm, přes břicho 6 cm, přes boky 4 cm a stehna 3 cm. Jelikož jsem se dle pokynů Tomáše řádně vyfotila, výsledky byly na fotografiích velice patrné. To mě nakoplo jít dál.

Ihned jsme se přihlásila do ostré Výzvy a moje výsledky za 4 měsíce jsou:

Váha 68 kg, pas -8 cm, břicho -9 cm, boky -5cm a hruď -5 cm.

Nyní jsem ve Výzvě pro pokročilé a můj cíl je zpevnit si svoje tělo, hlavně tedy bříško a zadeček.

JAK VÁS OD TÉ DOBY VNÍMÁ VAŠE RODINA A BLÍZCÍ?

13120929_1110427205666113_177888683_o

Když jsem se objevila na rodinné oslavě, všichni moji blízcí byli překvapeni z mojí proměny. Ta proměna se u vás projeví totiž ne jenom v tom fyzickém vzhledu, ale i na psychice. Jsem teď odpočatá, vyrovnaná, prostě v pohodě.

Musím říct, že většinu času se mě všichni ptali na Výzvu 21 dní. Chtěli vidět fotografie, co vlastně jím, jak často cvičím apod. Když jsem jim řekla, že mi to vlastně zabere jen hodinu denně mého času, zpozorněli.  Pak vyzvídali recepty.

CO VÁS NEJVÍCE MOTIVOVALO V ZAČÁTKU?

Nejvíce mě motivovalo to, že jsem se viděla na fotografiích v plavkách a pak také, když mi spolužáci napsali, že se v květnu bude konat školní sraz po 18 letech. To mě odstartovalo a měla jsem jasný cíl. Vypadat na srazu skvěle.

A CO VÁS NEJVÍCE MOTIVUJE NYNÍ?

Celou dobu mojí proměny fotila moje dcera. Zpočátku se mi smála a moc mi nevěřila. Pak mě vyfotila po 21 dnech a byla v šoku. „Mami, to si jako děláš srandu? To není možné!“ No a teď za ty 4 měsíce se chlubí svým kamarádkám a moc mi fandí.

CO PRO VÁS ZNAMENÁ NEJVĚTŠÍ PŘEKÁŽKU A S ČÍM BOJUJETE?

Zpočátku jsem měla největší problém vynechat v jídelníčku pečivo a sladkosti.

Dát si ranní kávu a k tomu čerstvý rohlík bylo tak nějak zvykem. Asi měsíc mi trvalo, než jsem si to v hlavě dala do pořádku a zjistila, že se bez pečiva klidně obejdu a moje milované sladkosti si dám za odměnu, když máme cheat meal.

DO JAKÉ MÍRY JSTE UPRAVILA SVŮJ JÍDELNÍČEK?

1

Aktualizovaná fotografie září 2016

Bydlím na vesnici a navíc máme farmu na vepřové a drůbež. V mém jídelníčku se pravidelně objevovala kačena se zelím a knedlíkem, řízky, nebo pečený bůček.

Když mi ale Tomáš s Jakubem ukázali, jak správně upravit drůbež a vepřové, začalo mě to hrozně bavit, a na jídlo se vždy těším. K masu si vždy dávám zeleninu. A naštěstí mám také snadný přístup ke kvalitním sýrům a mléku z naší  farmy. Pochutnám si a nestrádám.Vlastně jsem vynechala veškeré přílohy, nejím ani těstoviny, rýži ani brambory. Jím pouze čerstvé maso, vejce, sýry, hoooodně zeleniny. Naučila jsem se vařit mrkev, červenou řepu apod. Moc mi to chutná.

CO VÁM NA VÝZVĚ NEJVÍCE VYHOVOVALO?

Je super, že každý den jste s trenérem v kontaktu. Každý den musíte splnit nějaký úkol. Pokud něco nevíte, tak vám poradí jak s jídelníčkem, tak s určitými cviky. Měla jsem a mám nad sebou ten bič, který jsem potřebovala. Vím, že to ten den musím splnit, jinak se cítím nesvá.

CO BYSTE NAOPAK DOPORUČILA VYLEPŠIT?

Doporučuji vylepšit technickou podporu. Někdy se stává, že email nepřijde a vy musíte improvizovat.

Ale jinak mi to připadne perfektní tak, jak to je. Ve všem mi to vyhovuje. Když byly nové cviky, vše jsem pečlivě nastudovala a pak už jsem si do toho pustila hudbu, která mě ještě více nabudila.

JAK SE ZPĚTNĚ DÍVÁTE NA SVÉ ROZHODNUTÍ VSTOUPIT DO VÝZVY 21 DNÍ?

Kdybych na Výzvu nenarazila, určitě bych se trápila nějakou nesmyslnou dietou a přemýšlela, proč zrovna já musím být tlustá.

Je to ale jenom o tom, srovnat si v hlavě co vlastně chcete, určit si cíl a jít za tím.

Moc se mi líbil citát: Cvičení je jako manželství, když podvádíte, tak nefunguje! A tím se vlastně řídím.

JAKÁ JSOU VAŠE BUDOUCÍ PŘEDSEVZETÍ, VYSNĚNÉ CÍLE?

Teď jsem ve Výzvě pro pokročilé a moc si přeju zpevnit celé tělo a mít hezky vyrýsované bříško a pevný zadeček. To, že se mi blíží čtyřicítka, mám dvě děti a pracuji na farmě, neznamená, že musím vypadat jako selka.

Chci, aby se moje dcera nemusela stydět za to, jak vypadám.  Příští rok, až bude tančit polonézu, si pořídím krásné šaty a užiji si večer se svou dcerou.

CO BYSTE DOPORUČILA LIDEM, KTEŘÍ O VSTUPU DO VÝZVY 21 DNÍ PŘEMÝŠLEJÍ?

Přemýšlení je k ničemu. Pokud člověk není sám se sebou spokojený, pak by s tím měl něco udělat. A Výzva je k tomu naprosto ideální.

Bez Výzvy bych nebyla, tam, kde teď jsem. Večer bych se cpala u televize mastným bůčkem s chlebem a přemýšlela, proč já nemám postavu, jako ta modelka v televizi. Dneska si u té televize raději dám pár kliků, nebo posilování na břicho a říkám si, holka, za chvíli budu vypadat jako ty.

KDYBYSTE MĚLI VÝZVU POPSAT 1 SLOVEM NEBO 1 VĚTOU, CO BYSTE ŘEKLA?

Výzva mi změnila život. Nedržím dietu, změnila jsem životní styl. Moc se mi líbí změna mého životního stylu a už se to začínají učit i moje děti.

Výzvu všem mým kamarádkám doporučuji a jedna se dokonce už přihlásila do našich řad. Všem našim výzvařům moc držím pěsti, ať se jim jejich sny splní, tak jako mě!

 

755x170-vstup-do-nove-vyzvy

 

Absolvovali jste program Výzva 21 dní a chtěli byste se podělit o své zážitky, postřehy a výsledky? Neváhejte nás kontaktovat na email marketing@vyzva21dni.cz. Každý účastník rozhovoru od nás dostane slevu na nákup na GORILLA Fitness Eshop v hodnotě 500,- Kč.

 

Napište mi co si myslíte :)

2 Comments

Leave A Response

* Denotes Required Field