Výzva 21 dní

Výzva 21 dní 2018

UNIKÁTNÍ ONLINE TRÉNINKOVÝ PROGRAM PRO PŘEMĚNU POSTAVY 4 V 1.

CHCEŠ VĚDĚT, CO ZNAMENÁ 4 v 1?
PAK SLEDUJ ÚVODNÍ VIDEO NÍŽE!


Šipka doleva
Šipka doprava

VÝZVU JEŠTĚ NEZNÁM...

CHCEŠ SI VYZKOUŠET LEKCE
A TRÉNINKY POD MÝM VEDENÍM?

VYZKOUŠET SI VÝZVU 21 DNÍ ZDARMA [ ZDE ZJISTÍŠ, CO TĚ ČEKÁ ]

VYZKOUŠEJ ZDARMA 😉

celkem 14 lekcí, 5 společných tréninků
jídelníček, motivace

VÝZVU ZNÁM A UŽ NECHCI ČEKAT...

LÍBÍ SE MI SYSTÉM KAŽDODENNÍCH
ÚKOLŮ A SPOLEČNÝCH TRÉNINKŮ!

VSTOUPIT DO OSTRÉ VÝZVY IHNED PŘIDEJ SE K VÍCE JAK 11.679+ LIDEM! DĚKUJI! 🙂

1599 Kč ZA 3 MĚSÍCE
OSOBNÍCH ONLINE TRÉNINKŮ 😎

celkem 84 lekcí, 19 Kč/ den
tréninky, jídelníček, motivace

NIC NERISKUJEŠ, MŮŽEŠ JEDINĚ ZÍSKAT!

CO TĚ VE VÝZVĚ ČEKÁ

První týden ostré Výzvy 21 dní
Druhý týden ostré Výzvy 21 dní
Třetí týden ostré Výzvy 21 dní

tečkyVÝZVA PAK POKRAČUJE DALŠÍMI 3 MODULY PO 21 DNECHtečky

tečkyA CO ZNAMENÁ 4 V 1?tečky

  • Vedení - vždy budeš vědět co máš dělat!
  • Postupná úprava celého Tvého jídelníčku
  • Živé online tréninky se mnou
  • Pravidelný přísun motivace každý den!
Garance vrácení peněz

Na všechny mé online programy platí garance spokojenosti.

Pokud do 14 dní od odeslání objednávky dojdeš k závěru, že Výzva 21 dní není pro Tebe a nezamiluješ si ji tak jako já a tisíce účastníků před Tebou, pošlu Ti peníze v plné výši zpět. Stačí napsat e-mail, nemusíš nic vysvětlovat.

tečkyJAK VÝZVU 21 DNÍ HODNOTÍ JEJÍ ÚČASTNÍCI?tečky

Ahoj Tomáši,

mám za sebou 12 týdnů Výzvy a jsem nadšená. Začátkem května jsem si při pohledu do zrcadla řekla, že už není na co čekat, že zhubnu. Cítila jsem se unavená, s klesajícím sebevědomím... Na internetu jsem narazila na pojem intervalový trénink, na Tvé stránky a Výzvu 21 dní. Musím říct, že mě tento program nadchnul po všech stránkách, každé ráno jsem se těšila na další videa, cvičení a rady. Didakticky skvěle vedené, absolutně perfektní práce s motivací. Hrozně mi pomáhalo, že cvičíš se mnou... Skvělé bylo, že jsem se mohla na cokoli zeptat a dostala vždy rychlou odpověď.

Hned od začátku jsem viděla, že to prostě funguje a ani chvíli jsem neváhala a po skončení Výzvy 21 dní jsem se přihlásila do jejího pokračování. Během 12 týdnů Výzvy jsem se z 65, 7 kg dostala na 59 kg, v pase jsem ubrala 9 cm, přes boky 7 cm a přes stehna 6 cm. Cítím se skvěle, jsem spokojená sama se sebou, že jsem to dokázala. Naprosto jsem přebudovala své stravovací návyky. Začala jsem pravidelně jíst 5x denně, jím hodně zeleniny (miluji ten Tvůj salát - vyloženě na něm ujíždím), dodržuji pitný režim, 3 dny detoxikace, sacharidové vlny, tím se mi podařilo zrychlit metabolismus. Jednou týdně si bez výčitek dám svoji oblíbenou čokoládu, na které jsem téměř denně byla závislá. Musím ale říct, že díky důvěře v to, co děláš, mi tyto změny nedělaly žádné problémy.

Tři měsíce jsi patřil do mého života, stal jsi se mým rádcem a obrovskou podporou. Chtěla bych Ti tedy za to vše moc poděkovat, navedl jsi mě na správnou cestu. Já po ní půjdu dál. Jsem odhodlaná v mé snaze za "dokonalou" postavou pokračovat, splnit si svůj cíl, který jsem si na začátku stanovila, splnit si vše, co tou proměnou získám.

JEŠTĚ JEDNOU TISÍCERÉ DÍKY A VĚŘÍM, ŽE TO NENÍ VŠECHNO, CO PRO SVÉ VĚRNÉ PŘIPRAVÍŠ.

Přeji Ti pevné zdraví a jen pohodové dny.

S pozdravem

Lenka Marková

Lenka Marková

Člověka to rozhodně nakopne:) první co každé ráno udělám je, že se jdu zvědavě podívat na email, co mě vlastně ten den čeká a co se dozvím nového:)..dříve jsem se sice ke cvičení doma dokopala, ale nemělo to žádný systém, kolik sérií a opakování apod,..rozhodně bych se doma nepřiměla k tomu, abych nějaké cviky dělala v supersériích:D..takhle si pustím video a cvičím s Tomem,:D a taky, když vím, že mám na celý týden nějaký tréninkový plán, který CHCI splnit, tak mě to prostě i ve chvilce největší lenosti donutí vstát a zacvičit si a pak mám ze sebe zase větší radost..:))..jsem moc ráda, že jsem na Výzvu 21 dní narazila a za sebe mockrát děkuji, že něco takového vzniklo:))

Terez M.

Oproti jiným cvičebním programům mám z výzvy 21 dní pocit, že se věnuje právě mně. Vím, že každý den tu pro mě bude připraveno další video, které mi nedovolí se na všechno vykašlat. Tomáš každý cvik popíše a předvede, takže na rozdíl od jiných tuctových návodů neděláte chyby, které ničí klouby a vůbec celé tělo. Cviky se po týdnu obměňují, takže si člověk pořád dává do těla a navíc se nenudí. Bonusem jsou i rady ohledně jídelníčku a vůbec způsobu stravování. Nelze nic vytknout a proto vřele doporučuji všem, kteří mají chuť nelenit:)

Zuzana V.

Se zdravějším životním stylem koketuji už dlouho, ale nikdy mi nikdo nebyl schopný přesně říct, co je správné a co ne. Výzva 21 dní mě nakopla, abych nevynechávala cvičení a myslela na to. Videa jsou naprosto suprová, cvičení mě baví a už teď se cítím o něco líp. Taky chci poděkovat za dřívější zasílání videí!:) Pokud by někdo váhal, jestli se do Výzvy přihlásit, tak neváhejte. Nikdy není pozdě začít se sebou něco dělat. Tímto také posílám obrovský dík trenérovi!;)

Petra V.

Lidičky, něco vám povím.Je to dřina ale myslím, že to stojí za to. Fakt mě to nakoplo. Mě je 57 let, ne že by mi byl pohyb cizí ale už přes dva roky jsem téměř nic intenzivně nedělala, taky jsem nabrala 20kg ale od tohodle si slibuju úspěch tím spíš, že si budu moci provedení těch cviků vypilovat právě díky těm videím i zpětně. Jejda, kdyby se mi poidařilo mít takovou postavičku jako před těmi 20kg tak to by bylo něco..... Tomáši, tenhle projekt se Ti fakt povedl. Díky

Líba V.

Super výzva, nic podobného, co koluje na facebooku. Jste strašně motivující, když něco řeknete, věřím vám a fakt mám chuť něco dělat. Všechny maily si s přítelem necháváme a doufáme, že v nich i v budoucnosti najdeme inspiraci. Je super, že ukážete, jak které cviky mají vypadat (ne jak v dřepovací výzvě, kde si lidi odrovnají kolena špatnými dřepy) a díky Vám všechno vypadá jednoduše. Už pociťuju první změny a jsem na sebe pyšná, ještě nikdy jsem neměla tak pevnou vůli jako teď. Díky:)

Karolína U.

Videa jsou super, krok za krokem nás Tomáš provede postupně všemi dny výzvy. Nechybí ani ucelené informace o stravě a jídelníčku.

Lukáš F.

Díky Tome. Výzva je super. 21 dni je přesně ta doba, po které si naše nové počínání automatizujeme! Kvůli svému novoročnímu předsevzetí jsem hledala různé rady a typy, jak začít a natrefila jsem na tuhle výzvu, za kterou jsem moc ráda. Všechno mi chodí krásně na mail, cítím, že si dávám do těla a to mě ještě více motivuje! Líbí se mi, že můžu cvičit doma a nemusím do posilovny, je to opravdu velká časová výhoda;) Mockrát děkujem!

Míša T.

Tento program, Výzva 21 dní, je díky osobnímu přístupu dokonalý, jasný, stručný a mohu doporučit všem.

Martin L.

Určite sa budem opakovať a napíšem to, čo väčšina spokojných. Táto výzva, je skvelá tak ako pre začiatočníkov aby vedeli na začiatok čo a ako, najmä pocítia svaly, o ktorých pomaly ani nevedeli, tak si osvoja najmä nejaké tie základy, tak je aj pre pokročilých, ktorí síce robia všetko pre zdravie, estetickú stránku a podobne ale výsledky buď stoja, alebo proste doteraz robili niečo zle!:) Nemám čo vytknúť, perfektná motivácia, parádne cvičenie a výborný tréner, všetko perfektne vysvetlil:) Jedno veľké úprimné ĎAKUJEM patrí tomuto človeku, čo výzvu vymyslel a zrealizoval:)

Silvia B.

VÝZVU JEŠTĚ NEZNÁM...

CHCEŠ SI VYZKOUŠET LEKCE
A TRÉNINKY POD MÝM VEDENÍM?

VYZKOUŠET SI VÝZVU 21 DNÍ ZDARMA [ ZDE ZJISTÍŠ, CO TĚ ČEKÁ ]

VYZKOUŠEJ ZDARMA 😉

celkem 14 lekcí, 5 společných tréninků
jídelníček, motivace

VÝZVU ZNÁM A UŽ NECHCI ČEKAT...

LÍBÍ SE MI SYSTÉM KAŽDODENNÍCH
ÚKOLŮ A SPOLEČNÝCH TRÉNINKŮ!

VSTOUPIT DO OSTRÉ VÝZVY IHNED PŘIDEJ SE K VÍCE JAK 11.679+ LIDEM! DĚKUJI! 🙂

1599 Kč ZA 3 MĚSÍCE
OSOBNÍCH ONLINE TRÉNINKŮ 😎

celkem 90 lekcí, 19 Kč/ den
tréninky, jídelníček, motivace