Můj příběh

Od roku 2005, kdy jsem začínal až po současnost 🙂

Tomášova přeměna

Moje přeměna

Ahoj, zdravím Tě!

Jmenuji se Tomáš Jehlička a v krátkosti se představím. Jsem autor fitness programu Výzva 21 dni a portálů Cvičení doma a Trenér online. Založil jsem společnost GORILLA fitness a stejnojmenný eshop, kde prodáváme vlastní řadu doplňků výživy a užitečné cvičební pomůcky.

Nicméně mé začátky byly možná podobné jako ty Tvé. Celou pubertu mě trápila moje hubená postava a nízké sebevědomí. Vážil jsem okolo 55 kilo při necelých 180 cm… Asi si umíš představit, že to byla bída s nouzí. Tak jsem začal posilovat, i když jsem o tom nevěděl vůbec nic. Proto taky můj první plán vypadal hodně komicky – kliky, sedlehy a bicepsové zdvihy. Naivně jsem si myslel, že to bude fungovat, ale netrvalo moc dlouho a pochopil jsem, že tudy cesta nepovede…

Když jsem ale začínal vidět mírné pokroky a dostával se do toho víc a víc, tak mě postihla nemoc, která mi obrátila život vzhůru nohama. Prodělal jsem klíšťovou encefalitidu a musel jsem na několik měsíců přestat s posilováním. Byl jsem upoutaný na lůžko, skoro nic jsem nemohl sníst a váha mi klesla na 51 kilo… Po návratu z nemocnice to byla velká rána a vypadal jsem ještě hůř než tady na fotce. Přesně si pamatuju ten moment, kdy jsem se viděl v zrcadle a doslova jsem se zhrozil! Nepoznával jsem se! Byl jsem strašně vyhublý a zesláblý a v tu chvíli se ve mě něco zlomilo.

Tehdy jsem slíbil sám sobě, že udělám všechno pro to, abych zesílil a dosáhl své vysněné postavy. Bylo mi jedno, kolik úsilí, peněz a času to bude stát a za žádnou cenu jsem se toho nechtěl vzdát.

Jakmile jsem se tedy zotavil z prodělané nemoci, začal jsem jíst opravdu velké porce, přejídal se a opět zapojil posilování. Váha šla postupně nahoru a cítil jsem, že síla roste, ale po 3 měsících jsem čelil nepříjemné skutečnosti. Nabral jsem sice přes 20 kilo, ale spokojený jsem nebyl. Většina váhy byl jen podkožní tuk a výsledek byl opačný, než jsem chtěl!

Tím jsem si plně uvědomil, že dosažení určitě váhy neznamená automaticky spokojenost s tím, jak člověk vypadá a jak se cítí. Na druhou stranu jsem si říkal, že pro mě bude snadné zbavit se přebytečných tuků, protože jsem s tím dříve neměl problém. Postupně jsem však zjišťoval, že to nepůjde jen “vysportovat” a že musím se zaměřit i na svůj jídelníček.

Proto jsem se ponořil do čtení článků, ebooků, knih a dozvídání se spousty nových informací. Jakmile jsem však začal aplikovat konkrétní rady, zjistil jsem, že i některé rady těchto expertů nefungovaly. Zkrátka jsem se tím vším musel prokousat na vlastní kůži a vyzkoušet v praxi, co funguje a co nikoliv. Během té doby jsem zaznamenal určité úspěchy a dostával se do formy.

Cvičení doma

Cvičení doma

Jednoho dne pak za mnou přišel brácha a zeptal se mě, jestli bych si nechtěl vytvořit vlastní web, kde bych lidem ukázal, jak trénovat a co jíst. Věděl jsem, že to bude hodně práce, ale v průběhu letních prázdnin jsem vytvořil cvičební plány, nafotil cviky, napsal články a spustil stránky Cvičení doma. Portál si získal brzy popularitu a množily se poptávky na individuální plány, jídelníčky a další konzultace.

Trenér online

Trenér online

Po pár letech, co jsem sbíral zkušenosti a trénoval klienty také osobně, jsem tyto znalosti a zkušenosti zúročil při tvorbě stránek Trenér online. Zde už se od cvičení přešlo k trénování a s klienty jsem se víc zaměřil na práci s činkami v posilovně. Praktikovali jsme pokročilejší metody tréninku a jídelníčku a klienti dosahovali skvělých výsledků.

GORILLA Fitness Eshop

GORILLA Fitness - eshop

Během fungování stránek Trenér online jsem také založil společnost GORILLA fitness, která vyrábí a vyvíjí vlastní řadu doplňků výživy ve spolupráci s experty v oboru suplementů. Nyní nabízíme 5 různých produktů. Patří mezi ně protein, gainer, náhradu jídla, spalovač tuků a vitamíny. Přestože jsem tehdy trénoval řadu klientů osobně a weby s eshopem se rozrůstali, něco tomu chybělo…

Výzva 21 dní
Výzva pro pokročilé

První online fitness program Výzva 21 dní v ČR

Výzva 21 dní (21 dní + 9 týdnů se mnou)

...říkal jsem si, jak skloubit to nejlepší z osobního trénování a ty nejúčinnější rady, tréninky a doporučení, které fungují jak pro muže tak pro ženy napříč různými věkovými kategoriemi. Výsledkem byl zprvu jen 21 denní kurz, kde jsem účastníky učil skrze videa základy tréninku a jídelníčku a postupovali jsme hezky krok po kroku.

Nakonec jsem pro velký zájem připravil dalších 9 týdnů video-tréninků a 9 instruktážních videí, kde sdílím praktické rady a zkušenosti z oblastí jídelníčku, detoxikace, regenerace, tvarování postavy a dalších oblastí zdravého životního stylu. Díky tomu vznikl zcela ojedinělý 12-ti týdenní online fitness program Výzva 21 dní, který poskytuje skvělé výsledky a je časově zvladatelný i pro zaneprázdněné lidi.

Vím, jaké to je být hubeňour, i být při těle. Stejně tak vím, jaké to je cítit se fit, být plný síly a energie, mít vypracovanou postavu a zdravé sebevědomí. Během své cesty jsem ale pochopil jednu zásadní věc… Není to jen o vzhledu. To, co Ti neustále bude přinášet radost, je síla, zdraví a sebevědomí! To se mi každý den potvrzuje prostřednictvím komentářů a e-mailů od lidí, kteří si Výzvou 21 dní prošli. Z jejich slov sálá nadšení, sebedůvěra a radost z toho, že konečně změnili svou postavu nebo že konečně ví, že jsou na správné cestě a baví je to.

ZVU TĚ PROTO, aby ses připojil k několika tisícům lidí, kteří se mnou cvičí doma na videu a vstoupili do Výzvy 21 dní.

Výzva pro pokročilé (16 týdenní program)

Po prvním roce spuštění Výzvy 21 dní jsem věděl, že tento koncept lidem vyhovuje a prostě si ho zamilovali. Proto jsem se rozhodl sestavit a natočit další online fitness program na videích, který bude určený pro pokročilejší cvičence. Tento plán se skládá z 5 specifických tréninků - dynamických, laktátových, zhuštěných, kondičních a silových tréninků, jejichž synergickým efektem je maximální zpevnění postavy a dramatický nárůst kondice.

Blog Tomáš Jehlička

Osobní blog

Tím ale můj příběh nekončí… Jedním z mých posledních počinů je spuštění tohoto blogu. Momentálně se věnuju zejména tvorbě instruktážních, motivačních a cvičebních videí pro tisíce nadšených lidí na internetu a vytvářím nové tréninkové programy, které formují nejen postavy mých klientů ale i jejich myšlení a životní styl.

Buď se mnou v kontaktu

Odebírej mé emaily a sleduj mě na YouTube, Facebooku a Instagramu a nic ti neuteče 😉

Tomáš Jehlička - Youtube kanál
Osobní Facebook Tomáše Jehličky
E-mail

Přihlas se do mého mail listu
a nic ti neuteče!
(za přihlášení dostaneš dárek 🙂 )

Instagam Tomáše Jehličky
Instagram Tomáše Jehličky