Spaluj tuky rychleji [teď hned] – 3 tipy, jak zefektivnit svůj trénink

Tak máme po Vánocích. Dodržuješ rady jak si udržet váhu, které jsem Ti dával před svátky? Nebo se to tak úplně nepovedlo?

V tom případě tu mám pro Tebe pár dobrých tipů, jak můžeš spalovat tuky rychleji! Určitě je využiješ nejen po Vánocích.

1) V tréninku využij maximum času, který máš k dispozici. Pokud si budeš dávat mezi sériemi zbytečně dlouhé pauzy (v posilovně i doma to často svádí), trénink není tolik efektivní. Každý cvik lze ihned vykompenzovat cvičením na protichůdnou partii (například kompenzací kliků jsou cviky na záda). Prvně zatěžovaná partie si tak stihne „odpočinout“. Skutečně efektivní je cvičení v takzvaných super-sériích. To znamená odcvičit například 4 cviky ihned za sebou bez pauz. Docílíš tak mnohonásobně vyššího spalování kalorií.

2) Zapoj více svalových partií najednou. Například k výpadům vezmi do rukou činky, aby kromě nohou zabíraly zároveň také paže.

3) Maximalizuj svůj výkon. Za určitý čas odcvič maximum opakování. To znamená, například namísto 10 kliků za 20 vteřin odcvič v daném čase maximum kliků, jakého jsi schopen. Určitě jich zvládneš více než 10!

VIDEO: Spaluj tuky rychleji [teď hned]

S těmito principy pracuji v programech Výzva 21 dní a Výzva pro pokročilé. Díky tomu jsou programy tolik efektivní a mají skutečné výsledky. Oba si můžeš jednoduše vyzkoušet a sám si určit, jestli jít do Výzvy 21 dní, která je určena začátečníkům, nebo raději zvolíš pokročilý stupeň.

Budu rád za Tvé zkušenosti a tipy, jak zefektivňuješ svůj vlastní trénink. Napiš mi je do komentářů! A jestli chceš mít svůj tréninkový plán a cvičit systematicky a opravdu efektivně, vyzkoušej Výzvu 21 dní nebo Výzvu pro pokročilé. Můžeš si být jistý, že to všechno odcvičím s Tebou a že tentokrát Ti motivace chybět nebude!

About The Author

Tomáš Jehlička

Tomáš Jehlička je fitness trenér a autor online fitness programu Výzva 21 dní a portálů Cvičení doma a Trenér online. Tomáš je zakladatelem společnost GORILLA fitness, která vyvíjí vlastní řadu doplňků výživy a stejnojmenného eshopu. Díky jeho jedinečnému přístupu zaměřenému na efektivní metody přeměny postavy a motivaci změnilo svůj životní styl desítky tisíc lidí.

Napište mi co si myslíte :)

Leave A Response

* Denotes Required Field