Jak začít cvičit a vytrvat?

Chceš něco udělat se svou postavou, ale pořád ne a ne rozhoupat se a jít do akce? Nebo už máš našlápnuto ke změně, ale říkáš si: „Jak dlouho u toho vydržím?“

Pokud řešíš podobné otázky a jsi právě na začátku, je dobré si uvědomit pár zásadních věcí!

Většina lidí chce vidět rychlé výsledky, a proto změní celý svůj jídelníček najednou a začnou každý den běhat… Tento přístup funguje ale jen pro necelých 10% svědomitých, disciplinovaných a extrémně motivovaných lidí ve společnosti. Zbylých 90% na druhou stranu nedokončí ani první týden takového režimu.

Ale i pro ty mám řešení, jak začít cvičit a vytrvat v tom! Jestli nechceš vstávat ve 4 hodiny ráno a nechceš se stát otrokem svýho tréninku a jídelníčku, tak se podívej na úvodní video mého blogu. Získej hybnou sílu do začátku a osvoj si zvyk nejúspěšnějších lidí na světě!

Koukni na video a dozvíš se, jak na to. 😉

Video: Jak začít cvičit a vytrvat

About The Author

Tomáš Jehlička

Tomáš Jehlička je fitness trenér a autor online fitness programu Výzva 21 dní a portálů Cvičení doma a Trenér online. Tomáš je zakladatelem společnost GORILLA fitness, která vyvíjí vlastní řadu doplňků výživy a stejnojmenného eshopu. Díky jeho jedinečnému přístupu zaměřenému na efektivní metody přeměny postavy a motivaci změnilo svůj životní styl desítky tisíc lidí.

Napište mi co si myslíte :)

2 Comments

 • Hedvika Ludvíková

  Reply Reply 11.1.2017

  Ahoj Tome, chtěla bych se zeptat, jestli můžu začít s výzvou i v případě, že jsem nikdy a vůbec necvičila. Nedám kliky a sedy- lehy s obtížemi. Mám 115 kg a 170cm. v 45 letech. Jediný pohyb jsou vycházky a turistika, výlety na kole, větší kopce pešky, občas spinning ( kolo mám doma a občas jezdím 30-45min.) Neměla bych se nejprve více rozhýbat třeba tím spiningem ?

  Mám trochu strach, že tvoje cvičení pro mě bude příliš těžké.

  Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů !

  Hedvika

  • Marek Jehlička

   Reply Reply 1.2.2017

   Ahoj Hedviko. Koukni do facebookové skupiny Výzvy 21 dní, jsou tam dámy a slečny s podobnými kily a Výzvu zvládli. Třeba ne tak, jako někdo se 70 kily, ale i tak dosahují skvělých výsledků a Výzvu cvičí třeba 2x za sebou (jakože si ji zopakují). Cvič tak, jak ti to tvé tělo dovlí. Nemá smysl se odrovnat a pak se týden nemoct ani pohnout… Každopádně pokud vytrváš, tvé tělo se rychle zvykne a výsledky se určitě dostaví! 🙂 Marek

Leave A Response

* Denotes Required Field