Finisher pro široká ramena [Trénink týdne č. 2]

Základem tréninku na ramena jsou vojenské tlaky (Military Press) nebo kliky vzhůru nohama na vybudování síly. Ale dnes uvidíš trénink týdne, ve kterém zapojíme 4 nové cviky. Tyto cviky nejsou běžnou součástí tréninku na ramena, a právě proto je vhodné je čas od času zařadit do plánu.

Tento trénink obsahuje celkem 5 cviků, které budeme cvičit každý 30 vteřin s krátkou pauzou. Na konci této supersérie je delší minutová pauza a pak celé znovu. Předtím si ale dej několik silových sérií ideálně okolo 5-8 opakování.

Budeš potřebovat jen samotný kotouč nebo jednu činku. Pro začátek doporučuji použít raději menší váhy a další tréninky uvidíš, co zvládneš. Jakmile budeš mít trénink za sebou, tak mi napiš, jaké to bylo a jak cítíš své svaly!

Příští týden se těš na nový trénink týdne, který prověří Tvou výbušnost, kondici a hbitost. Do té doby vyzkoušej ještě předchozí kondičně-posilovací workout na doma.

Video: Finisher pro široká ramena – Trénink týdne

About The Author

Tomáš Jehlička

Tomáš Jehlička je fitness trenér a autor online fitness programu Výzva 21 dní a portálů Cvičení doma a Trenér online. Tomáš je zakladatelem společnost GORILLA fitness, která vyvíjí vlastní řadu doplňků výživy a stejnojmenného eshopu. Díky jeho jedinečnému přístupu zaměřenému na efektivní metody přeměny postavy a motivaci změnilo svůj životní styl desítky tisíc lidí.

Napište mi co si myslíte :)

Leave A Response

* Denotes Required Field