2 cviky pro pevný zadek (ZARUČENĚ!)

pevný zadek

Určitě se shodneme, že pevný zadek a štíhlé nohy jsou snem téměř každé ženy. Důkazem ať je nespočet dotazů, které mi chodí na toto téma na facebook a na email. Bohužel mnoho žen se nechá v tomto ohledu zlákat snadným a neefektivním cvičením, kdy izolovaně zapojují hýždě a boky. Zde si polož otázku: „Jak může být efektivní cvik, u kterého 70-80% svalů v těle nepracuje??“ Proto se vždy snaž zařadit cviky, kde pracuje více svalových skupin současně, protože zvýšíš výdej energie a rychleji se zbavíš přebytečných tuků, takže pozadí bude pevnější.

Na druhou stranu hubený zadek bez tuků taky není ideální, a proto to chce posílit hýždě, aby se sval zvětšil. Tvým cílem by tedy mělo být zbavit se přebytečných tuků a zároveň posilovat zadek a nohy náročnými cviky. Ideální volba je v tomto případě kombinace dřepů s velkou činkou a mrtvých tahů. Tyhle cviky jsou ale určeny především do posilovny, a proto Ti ve videu ukážu, jak tyto cviky nahradit v pohodlí svého domova bez potřeby náčiní.

VIDEO: 2 cviky pro pevný zadek

Hlavními cviky na doma pro pevný a vytvarovaný zadek jsou dřepy a most. Jsou to základní (nejlehčí) varianty těchto cviků, které každý brzo zvládne. Z toho důvodu jsem vytvořil pyramidu celkem 7 úrovní dřepů a mostů, protože k pevnému pozadí není lehká cesta. Je třeba postupně zvyšovat zátěž nebo zvolit náročnější cviky. Všechny cviky najdeš v mém 7 denním fitness kurzu, kde se mimo jiné naučíš vytvořit zdravý a chutný jídelníček, dozvíš se, jak dlouhodobě udržet svou motivaci a odneseš si spoustu cenných informací!

Nyní se zaměř ale na dokonalé zvládnutí základního dřepu a mostu. Vyvaruj se základních chyb, na které upozorňuji ve videu. Vyhneš se bolestem zad a kolen a cvičení bude efektivní. Nakonec sleduj, jak se zadek zpevňuje. 😉

Příští týden se můžeš těšit na další rady ale taky na trénink týdne, který bude zaměřený na kondici a spalování tuků. NEZAPOMEŇ ALE! Pro pevný zadek je třeba nejen cvičit, ale taky upravit svůj jídelníček a mít velkou motivaci – všechno pohromadě najdeš v mém 7 denním fitness kurzu. Těším se na Tebe!

About The Author

Tomáš Jehlička

Tomáš Jehlička je fitness trenér a autor online fitness programu Výzva 21 dní a portálů Cvičení doma a Trenér online. Tomáš je zakladatelem společnost GORILLA fitness, která vyvíjí vlastní řadu doplňků výživy a stejnojmenného eshopu. Díky jeho jedinečnému přístupu zaměřenému na efektivní metody přeměny postavy a motivaci změnilo svůj životní styl desítky tisíc lidí.

Napište mi co si myslíte :)

1 Comment

  • Jana

    Reply Reply 21.1.2016

    Super,budu makat….

Leave A Response

* Denotes Required Field